Wybierz branżę

O nas

Alimp Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Od ponad 20 lat dostarczamy technologie i urządzenia dla przemysłu spożywczego. Zajmujemy się dostarczaniem nowych i używanych urządzeń. Importujemy i eksportujemy urządzenia do wielu krajów na całym Świecie.


Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o innowacyjne technologie jutra, które już dziś mogą pomóc Państwu w odnoszeniu jeszcze bardziej spektakularnych sukcesów!

 

Oferowane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie między innymi w:

  •  przemyśle mięsnym
  •  produkcji dań gotowych
  •  przemyśle mleczarskim
  •  przemyśle rybnym
  •  piekarnictwie i cukiernictwie
  •  przetwórstwie warzyw i owoców

 

Oferujemy nowe urządzenia takich firm jak:

 

SEPAMATIC

miękkie separatory pasowe do odzysku mięsa to najdelikatniejsza metoda separacji, wykorzystywana między innymi do: mięsa drobiowego, czerwonego, ryb i innych. Niezastąpione urządzenia przy pozyskiwaniuwysokiej jakości mięsa! Oferujemy również części zamienne i eksploatacyjne do innych separatorów pasowych (bębny, pasy, noże). 

HOLAC

kostkownice, kotleciarki, urządzenia do wiórkowania sera. Szerokość zastosowań jak również legendarna żywotność oraz wytrzymałość urządzeń HOLAC czynią z nich idealne rozwiązanie do każdego zakładu! 

MARELEC

urządzenia do krojenia, sortowania, ważenia różnego rodzaju produktów między innymi mięsa i ryb, urządzenia wysokiej klasy, inteligentne, precyzyjne, oferujące wiele różnorodnych opcji, łatwe w obsłudze!

DEIGHTON

formierki do hamburgerów, kotletów domowej roboty, nugetsów, kulek, pulpetów i innych wyrobów gotowych. Ponadto panierownice mokre i suche, obmączarki (predastery), jak również smażalniki taśmowe. Wszystko może pracować w jednej automatycznej linii! Formierki idealnie nadają się również do formowania ciasteczek. Istnieje możliwość zaprojektowania praktycznie dowolnego kształtu! 

TALSA

to głównie nadziewarki tłokowe. Wyjątkowo wytrzymałe i solidne! Sprawdźcie Państwo sami! Niezastąpione przy produkcji swojskiej kiełbasy, gdzie zależy nam na zachowanej grubej strukturze mięsa. Ponadto w ofercie znajdziemy wilki do mielenia mięsa. 

MEDOC

piły taśmowe – począwszy od wersji stołowej poprzez wersje przemysłowe, wykorzystywane w praktycznie każdym zakładzie, a kończąc na stacjonarnych piłach taśmowych do całych półtusz wieprzowych. Niewątpliwie najlepsza cena/jakość z dostępnych na rynku. 

 

Kupno i sprzedaż.

Dostarczamy urządzenia od wyłącznie sprawdzonych dostawców, mając pewność o 100% solidności i jakości wykonanych urządzeń. Naszymi działaniami chcemy dotrzeć do jak największej ilości firm w Polsce, nie martwiąc się przez długie lata od zainstalowania urządzeń o jakiekolwiek akcje serwisowe!


Mają Państwo zbędne urządzenia? Prosimy o kontakt – kupimy je od Państwa! Jeżeli nie znaleźli Państwo urządzenia na liście poszukiwanych urządzeń używanych – również prosimy o kontakt! Znajdziemy je tak szybko jak to możliwe.